Betwinner'dan Yeni Üyelere 1.500 Euro Hoşgeldin Bonusu + 150 Free Spin! Hemen Üye Ol!

CS_Summit İkinci Gün Bahis Tahminleri [CS:GO]

CS_Summit LosAngeles 19-23 Nisan 2017$150.000 ödül havuzuna sahip olan turnuvanın ikinci gününe geldik. Öncelikle umuyorum ki bugünkü karşılaşmalarda da dörtte dört yaparak yolumuza kayıpsız devam edebiliriz. Bugün önce ilk günün kaybedenleri kendi arasında, sonrasında ise ilk günün kazananları kendi arasında oynayacak. Maçlar yine “Best of Three” formatıyla oynanacak, yani üç maçtan ikisini kazanan eşleşmeden galibiyetle ayrılıyor. Bu sebeple tahmin yürütmesi daha kolay oluyor çünkü bir takım ne kadar fazla haritayı kendi kalesine çevirebilirse böyle uzun vadeli serilerde üste çıkması daha kolay oluyor. Bugünkü karşılaşmaların tamamı da naklen bu kanalda yayınlanacak: www.twitch.tv/beyondthesummit

EnVyUs – OpTic

Türkiye saatiyle 19:30’da başlayacak mücadelede ilk günün kaybeden ekipleri boy ölçüşecek. Envy dünkü mücadelede turnuvanın favorisi olan SK takımına karşı dişini gösterebildi dersem yanlış olmaz. OpTic ise Cloud9 karşısında tek kelimeyle dağıldı. İki takım da büyük bir kadro değişimi içinde olduğu için yakın zamanda geleceklerinin parlak olduğunu söyleyemem ancak Fransız ekibi Envy, Amerikan takımı Optic’e göre çok daha oturaklı bir görüntü çiziyor. Özellikle Optic’in takım kaptanını kaybettikten sonra sudan çıkmış balığa dönmesi bu durumun en net göstergesi. Tüm bu gelişmeler ışığında maçı Envy’nin kazanacağını düşünüyorum.

Tahmin: Envy kazanır. @1.6 1xbet

Godsent – Nip

TSİ 22:30’da başlayacak karşılaşmada ilk günün kaybeden takımları karşılaşıyor. Godsent dün Gambit takımına karşı tek bir oyuncuları hariç hiç etki yapamadı. CS:GO gerçek bir takım oyunu, bu sebeple tek bir oyuncunun bir takımı maç boyu taşıması profesyonel arenada biraz güç. Nip ise Amerikan takımı Liquid’e karşı “doğru CS” oynamamanın acısını tattı. Bu kadar tecrübeli oyunculardan oluşan bir kadronun böylesi soğuk duş etkisi yaratan bir karşılaşmadan dersler çıkararak turnuvaya devam edeceğini düşünüyorum. Los Angeles’taki İsveç derbisini Nip kazanır.

Tahmin: Nip kazanır. @1.46 Bets10

SK – Cloud9

21 Nisan’ı, 22 Nisan’a bağlayan gece TSİ 01:30’da başlayacak karşılaşma turnuvanın erken finali niteliğinde. Yazının başında maçın favorisinin SK olduğunu söylemem gerekiyor ancak Cloud9 da dün muhteşem CS oynadı. Ancak Cloud9’ın darmadağın Optic’le oynadığını da unutmamak gerek. Bu sebeple her iki takımın da kendi seçtikleri haritaları kazanacağını ve maçın üçüncü haritada sonlanacağını düşünüyorum. Eğer verilen oranları cazip bulursanız SK galibiyetini de tercih edebilirsiniz.

Tahmin:2.5 Üstü biter. @1.98 Bets10

Gambit – Liquid

22 Nisan sabahına karşı TSİ 04:30’da başlayacak mücadelede turnuvaya sağlam başlangıç yapan iki takım karşılaşacak. Dün olduğu gibi bugünkü son maçta da kimin galip gelebileceğini öngörmek güç. Dün Liquid, Nip’e karşı etkileyici bir performans gösterdi. Liquid takım kaptanı pozisyonuna Stanislaw’ı, takım koçluğuna ise Zews’u getirdiğinden beri kısa sürede muazzam gelişim gösterdi. Gambit ise yaklaşık 7-8 aydır aynı kadroyla devam ediyor ve neredeyse her katıldıkları turnuvada belli bir standardı tutturabiliyor. Bu iki ekip ilk kez birbirleriyle oynayacak bu sebeple ekiplerin geçmişte oynadıkları takımların seviyesi ve aldıkları sonuçlardan yola çıkarak maçın favorisinin Gambit olduğunu söyleyebilirim ancak sürprize açık bir karşılaşma olduğu kesin. Bu sebeple yapılacak en doğru şeyin üst oynamak olduğunu düşünüyorum çünkü her iki takım da kendi haritalarını kazanabilecek bir form durumuna sahip.

Tahmin:2.5 Üstü biter. @1.87 Bets10

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top