Betwinner'dan Yeni Üyelere 1.500 Euro Hoşgeldin Bonusu + 150 Free Spin! Hemen Üye Ol!

PGL Major Krakow Üçüncü Gün Bahis Tahminleri [CS:GO]

PGL Krakow 2017 turnuva logosuOyunun yapımcısı olan Valve’ın önderliğinde düzenlenen ve bu sahnedeki en prestijli turnuva olan CS:GO Major’ının üçüncü gününe giriyoruz. 1.000.000 $ ödül havuzuna sahip olan turnuvada dünyanın dört bir yanından gelen 16 takım şampiyonluk için kıyasıya mücadele veriyor. Aynı elemelerde olduğu gibi, Major da İsveç formatıyla oynanıyor ve bu sebeple üçüncü günün önemi büyük. İlk iki günde iki galibiyet alan takımlar bugünden çeyrek finali garantileyebilir, iki mağlubiyete sahip olan takımlar ise Major’a veda edebilir. 8 karşılaşmaya tanıklık edeceğimiz üçüncü gündeki tüm maçları bu adresten ücretsiz şekilde izleyebilirsiniz: https://www.twitch.tv/pgl

Vega Squadron – PENTA

Günün ilk karşılaşmasında ikişer mağlubiyet alan ekipler karşılaşıyor. Vega Squadron, tartışmalara konu olan CIS bölgesinin (Bağımsız Devletler Topluluğu) elemelerinden Major’a katıldı. Bu bölgedeki ülkelerin CS:GO konusunda yeterince takıma sahip olmaması ve rekabetin diğer bölgelere göre eksik olması sebebiyle bu bölgeye eleme açılması epeyce tartışılmıştı. Bu durumun, daha üst seviyedeki takımların Major’a katılamamasına yol açacağı düşünülüyordu ve kabul etmek gerekir ki öyle de oldu. Vega Squadron ilk iki günde oynadığı maçlarda yalnızca 8 raunt kazanabildi. Hâliyle turnuvanın en zayıf takımı olarak ilk elenme adaylarından biri olarak gözüküyorlar. PENTA ise birinci günde şu an dünyanın en formda takımı olan SK’e karşı 10-0’lık skordan muazzam bir geri dönüş yaptı ve hatta öne geçti ancak maçın sonunu getiremeyerek kaybetti. İkinci günde ise Danimarkalı North takımına karşı 16-9 kaybettiler. İki takımın form durumu ve oyuncu performanslarını göz önüne alırsak, PENTA bu maçın favorisi olarak görülüyor.

Tahmin: PENTA kazanır. @1.26 Sekabet

Mousesports – North

Birer galibiyet, birer yenilgi alan bu takımların mücadelesi üçüncü günün en kıyasıya geçecek maçlarından biri olmaya aday. Danimarkalı futbol takımı FC Kobenhavn’ın CS:GO takımı olan North yaklaşık beş aydır eski formunun çok uzağında. Onları gündemde tutan tek konunun, sivri dilli oyuncularının Twitter tartışmaları olduğunu söylersem yanlış olmaz. Mousesports ise sessiz sedasız, genç kadrosuyla gün geçtikçe daha da iyiye gidiyor. Özellikle 17 yaşındaki ropz’un, yıllardır profesyonel sahneyi domine eden oyunculara karşı gösterdiği performans gerçekten görülmeye değer. chrisJ önderliğinde yoluna sağlam devam eden Mousesports, oscar ve ropz bekleneni verebilirse bu maçı alacaktır.

Tahmin: Mousesports kazanır. @1.59 1xbet

fnatic – Astralis

Yoluna birer galibiyet, birer yenilgiyle devam eden İsveç ve Danimarka ekipleri ikinci günde aldıkları yenilgilerin etkisinden kurtulmak için varını yoğunu ortaya koyacaklardır. 2014-2015 yıllarını domine eden fnatic eski formunun çok uzağında. Fnatic’in son iki senedir yaşadığı başarısızlıkların en büyük sebebi, takımların artık daha çok taktik ağırlıklı oyunu tercih etmeleri. Mekanik anlamda harika oyunculara sahip olan fnatic, takım oyunu konusundaki eksiklerini bir türlü kapatamadı ve her geçen gün gelişen, değişen sahnenin gerisinde kaldı. Son Major şampiyonu olan Astralis ise dün akşam SK’e karşı sinir bozucu bir mağlubiyet aldı. Bunu söylememin sebebi, dünyanın en iyi oyuncusu olarak görülen coldzera maçı tek başına domine etti ve Astralis ona karşı hiçbir şekilde karşı koyamadı. İki takımda da muazzam oyuncular bulunmasına rağmen takım oyunu olarak Astralis, fnatic’in fersah fersah önünde ve ikinci günün acısını çıkaracaktır.

Tahmin: Astralis kazanır. @1.47 Artemisbet

Gambit – Virtus Pro

Günün son karşılaşmasında ikişer galibiyete sahip olan iki takım karşılaşacak. Gambit denince aklıma gelen ilk kelime istikrar. Bu takım katıldığı turnuvalarda her defasında en azından çeyrek finale kalmayı başarıyor ve gerek online gerek LAN karşılaşmalarında tutarlı sonuçlar almaya devam ediyor. Virtus Pro ise bambaşka bir hikâye. Profesyonel takımlar arasındaki en uzun süredir birlikteliğini koruyan bir kadro. Bir bakıyorsun gruplardan çıkamıyorlar, bir bakıyorsun şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olup çıkıyorlar. Gambit ilk iki günde Mousesports ve G2 gibi iki güçlü takımı alaşağı etti. Virtus Pro ise Vega Squadron ve fnatic karşılaşmalarından galibiyetle çıktı. Form durumunu göz önüne alarak bu maçın sonucundan bir sürpriz bekliyorum ve bu sebeple Gambit’in kazanacağını düşünüyorum.

Tahmin: Gambit kazanır. @2.22 Bets10

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top