Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

PGL Major Krakow Elemeleri 2. Gün Bahis Tahminleri [CS:GO]

PGL Krakow 2017 turnuva logosu16 Temmuz’da Polonya’nın Krakow şehrinde başlayacak olan CS:GO’nun en prestijli turnuvası Major’ın son eleme aşamasında ilk günü geride bıraktık. Önceki yazımızda da bahsettiğimiz gibi bu son eleme aşamasında yer alan 16 takım, Major’daki boş sekiz koltuğu kapmak için yarışıyor. İsviçre formatıyla yapılan bu elemelerin ikinci gününde ise ilk günün kazananları kendi aralarında, kaybedenleri de kendi aralarında mücadele verecek. Özellikle ilk günün kaybeden takımları için ikinci günden galibiyetle çıkmaları büyük önem taşıyor. İsviçre formatına göre üçer galibiyet alan ekipler Major’a katılmaya hak kazanacak, üçer mağlubiyet alan takımlar ise evlerine dönecek.

Yine bugünkü karşılaşmaların tamamını bu adresten ücretsiz izleyebilirsiniz: https://www.twitch.tv/pgl

Dignitas – Immortals

Dignitas yıllardır profesyonel sahnede adını duyuran, dünya sıralamasında genelde ilk 20’den pek çıkmayan, aslında kendi içinde stabil bir takım. Dönem dönem çıkış yapsalar da bu durum uzun vadeli olmuyor, zaten yetenek açısından kısıtlı oldukları için bu çıkışlarını sürdürmeleri pek mümkün olmuyor. Özellikle Avrupa sahnesinde yer alan takımlar, görece daha küçük takımlarda parlayan oyuncuları anında kadrolarına katıyor ve Dignitas da bu durumdan muzdarip. Dignitas turnuvanın ilk gününde görece zayıf ekiplerden Godsent’e karşı zorlu bir maç çıkardı ancak sonunu getiremediler. Immortals ise belki de bu 16 takım arasındaki en güçlü ekip olan G2 ile kafa kafaya oynadı ve uzatmalarda kaybetti. Dignitas’ın kadrosunda Rubino ve Fox gibi iki büyük tecrübe olmasına karşın güçlerinin Immortals’a yeteceğini düşünmüyorum.

Tahmin: Immortals kazanır. @1.40 Bets10

HellRaisers – FlipSid3

Bu karşılaşmada ilk günün kazanan ekipleri mücadele verecek. Macarlar, Slovaklar, Ruslar, Ukraynalılar… Birçok milletin yakından takip edeceği cümbüş gibi bir karşılaşma. HellRaisers dün Vega Squadron’a karşı şaşırtmadı ve maç boyu kontrolü bırakmayarak maçı kazandı. Öte yandan FlipSid3 ise Avustralyalı ekip Renegades’e karşı maçın tamamını geride götürürken son anda geriden geldi ve uzatmada galip geldi. Bu galibiyeti almalarının en büyük sebebinin Renegades’in işi bitirememiş olması olduğunu söylersem yanlış olmaz. HellRaisers daha formda, daha iyi bir ekip ve HellRaisers, Renegades gibi maç hediye etmez.

Tahmin: HellRaisers kazanır. @1.43 Artemisbet

G2 – Cloud9

Fransız ekibi G2 ilk günkü mücadelesinde Brezilya’nın güçlü ekibi Immortals’ı devirdi. Cloud9 ise sürprizlerle dolu mücadele Alman ekibi BIG’e karşı galip geldi. Turnuva formatını göz önüne aldığımızda, tek maç üzerinden oynansa dahi G2’nun harita havuzunun daha iyi olduğunu söylemek gerek. Cloud9 ise bu kadar uzun süreli birlikteliğe rağmen ne bir taktisyen lider çıkarabildi ne de bu sağlam temeli oturtabildi. BIG’in dünkü karşılaşmada Cloud9’a karşı 4’e 1, 3’e 1 verdiği rauntlar ve Cloud9’da Stewie2k’in gününde olması gibi faktörler birleşince galibiyet geldi. Ancak G2 o kadar kolay lokma değil ve BIG’in yaptığı hataları yapmayacaktır. G2 galibiyete yakın taraf. Ayrıca isteyenler 24-25 raunt üstü seçeneğini görürlerse bunu da tercih edebilir.

Tahmin: G2 kazanır. @1.42 1xbet

Godsent – Mousesports

Godsent ilk günkü karşılaşmada Dignitas’ı 16-14 mağlup etti. Gerçekten tahmini zor bir karşılaşmaydı çünkü her iki takımın da ne yapacağı belli olmuyor. Godsent, pronax liderliğinde taktik açıdan bazı rakiplerinin önüne geçebilse de güç olarak ciddi anlamda birçok takımdan gerideler. Mousesports ise ilk günün en farklı galibiyetini 16-1’lik skorla aldı. Özellikle genç yetenekleri alarak takıma monte etmeleriyle her daim üst seviyelerde mücadele eden Mousesports’un şu anki aktif beşlisi belki de şimdiye kadarki en uyumlu olan beşlisi. Godsent’te Lekro günündeyse belki maça heyecan gelebilir ama Mousesports kadrosunda o kalibrede hatta daha üstün en az üç oyuncu bulunuyor. Mousesports maçı kazanarak üçüncü güne son sürat girecektir.

Tahmin: Mousesports kazanır. @1.45 Bets10

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top