Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Galatasaray Strike Of Kings ile Anlaşma İmzaladı

Galatasaray - Strike Of Kings reklam anlaşmasıEspor alanında yaptığı yatırımlarla dikkat çeken Galatasaray, yeni bir oyun anlaşması imzaladı. Son dönemin en popüler mobil oyunlarından Strike of Kings ile anlaşan Galatasaray, kendini böylece mobil oyun dünyasına atmış oldu.

Galatasaray, Türkiye’de espor alanında büyük yatırımlar yapmaya devam ediyor. League of Legends oyununda bir takım kuran ve bu sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele eden Galatasaray, League of Legends’ta istediği sonuçları alamamıştı. Aldığı kötü sonuçlar sonrasında bir alt kümeye düşen sarı kırmızılılar yeni bir anlaşmaya imza attı. Dünyaca ünlü Çin firması Tencent tarafından geliştirilen Strike of Kings ile mobil oyun sponsorluğu anlaşması imzalandı. Galatasaray anlaşmayı resmi sitesinden şu şekilde duyurdu:

Galatasaray Spor Kulübü ile Çinli Tencent firması tarafından geliştirilen Strike of Kings arasında mobil oyun sponsorluğu anlaşması sağlanmıştır. Konuyla ilgili detaylı bilgi önümüzdeki günlerde düzenlenecek bir basın toplantısı ile kamuoyuyla paylaşılacaktır.

Anlaşmanın detayları henüz açıklanmamış olsa da bu tip sponsorluk anlaşmalarına yabancı değiliz. Bu tip sponsorluk anlaşmalarında genellikle resmi sitelerde oyun tanıtımları oluyor. Muhtemelen Galatasaray’ın resmi sitesinde ve sosyal medya hesaplarından Strike of Kings üzerine paylaşımlar yapılacak. Bunun yanına Strike of Kings de ürün geliştirmek adına Galatasaraylı futbolcuları reklamlarda kullanabilecek. Anlaşmanın iki tarafa da katkı vereceğine inanılıyor.

Strike of Kings’i Android ve iOS işletim sistemleri için ücretsiz indirip oynayabilirsiniz. 2017 yılının başında popüler olmaya başlayan oyun, Galatasaray ile anlaşılmasından sonra Türkiye’de daha da popüler olacaktır. Birçok turnuvanın yapıldığı oyunun yakın zamanda bahis sitelerinde de kendine yer bulması bekleniyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top