Betwinner'dan Yeni Üyelere 1.500 Euro Hoşgeldin Bonusu + 150 Free Spin! Hemen Üye Ol!

Unikrn Sacramento Kings’in Espor Takımı Sponsoru Oldu

Unikrn Sacramento Kings’in Espor Takımı Sponsoru OlduEspor bahis sitelerinden Unikrn, NBA ekiplerinden Sacramento Kings’in espor takımıyla anlaşma imzaladı. Kings Guard ismindeki ekibin yeni sponsoru olarak hizmet verecek olan Unikrn, takımın gelişimine yardımcı olmaya çalışacak.

Unikrn, Kigns Guard’ın gelişimi için geçtiğimiz yıldan bu yana beraber çalıştığı Playwire Media ile çalışacak. Satış fırsatları, reklam anlaşmaları ve benzerleriyle Playwire’ın ilgileneceği açıklandı. Bunların yanında Unikrn, kendi ekibiyle Kigns Guard’ın gelişimini destekleyecek.

Kigs Guard NBA 2K Liginde Mücadele Edecek

Unikrn’un yeni ortağı Kings Guard, büyük beklentilerle ortaya çıkartılan NBA 2K Leaguede mücadele edecek. Bu lige ciddi yatırımlar yapan ve birkaç yıl içerisinde 2.5 Milyar insanın izlemesi beklenen NBA 2K League, NBA takımlarının 17’sinin yer aldığı bir lig olacak. Rakamın önümüzdeki yıllarda artacağı düşünülüyor. NBA 2K Leaguede mücadele 1 Mayıs’ta başlayacak.

Kings Guard Genel Menajeri Shaquille O’Neal

NBA 2K League, sıradan bir espor müsabakası olmayacak. Takımlar ciddiyetle oyuncu aramalarına başladı ve hatta oyuncu aramaları için özel kişilerle anlaştı. Kings Guard da basketbol tarihinin önemli isimlerinden Shaquille O’Neal bu göreve getirildi.

Yaklaşık 2 hafta önce NBA 2K League için özel draft gecesi düzenleyen NBA yönetimi, burada draftta seçilen oyuncuları da açıkladı. Bu oyuncular ortalama 35.000 Dolar maaş alacak.

Anlaşmanın İki Tarafa da Katkı Sağlaması Bekleniyor

Unikrn cephesinden açıklamalar şirketin yöneticilerinden Rahul Sood’dan geldi. Anlaşmadan memnun olduğunu belirten Saul şu ifadeleri kullandı: “Geleceğin spor eğlence oyununa yatırım yapan Kings ile anlaştığımız için mutluyuz. Unikrn olarak bizler, Kings Guard’ın başarısı için elimizden geleni yapacağız.”

Kings Guard Teknoloji Sorumlusu Ryan Montaya ise “Espor dünyasının lider şirketleri Playwire ve Unikrn ile anlaşmak bizlere büyük avantaj sağlayacak. Yeni anlaşmadan büyük heyecan duyuyoruz” dedi.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top