Betwinner'dan Yeni Üyelere 1.500 Euro Hoşgeldin Bonusu + 150 Free Spin! Hemen Üye Ol!

Sportradar eFootball Pro’nun Yeni Ortağı Olduğunu Açıkladı

Sportradar eFootball Pro’nun Yeni Ortağı Olduğunu AçıkladıSpor veri uzmanı Sportradar, Gerard Pique ve Konami tarafından ortaya çıkarılan eFootball Pro’nun yeni ortağı olduklarını açıkladı.

eFootball Pro, 2016 yılında Gerard Pique tarafından kurulan bir espor futbol ligi. Konami ile dünyanın dört bir yanına yayılması beklenen eFootball Pro’ya yardımcı olacak diğer bir şirket Sportradar oldu.

Sportradar, yaptığı anlaşma ile birlikte oyundaki analizleri, haberleri ve raporları paylaşacak. Bunun yanında eFootball Pro’ya görsel içerik desteği sağlanacak.

eFootball Pro yöneticisi Javier Alanso, Sportradar ile imzaladıkları anlaşma hakkında açıklamalarda bulundu. “Sportradar’ın ürettiği içeriğin kalitesine ve bunları dağıtma konusundaki uzmanlığına güveniyoruz. Birlikte efutbol müsabakalarında geleceğin temellerini atacağız. Bu ürünü heyecan verici bir ürün haline getireceğimizi umut ediyoruz.”

Sportradar yöneticisi Giuseppe Sampino da benzer açıklamalarda bulundu. “Bu ligin, dünyayı etkisi altına alması için her özelliğe sahip olduğunu görüyoruz. Sportradar olarak biz de bu oluşumun bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz. Turnuva başladığında taraftalar bu turnuvayı büyük bir heyecanla izliyor olacak. Bu evrimin bir parçası olmak için sabırsızlanıyoruz.”

Espor sektöründeki gelişim, inanılmaz boyutlara ulaşmış durumda. Barcelona’nın en önemli oyuncularından Pique’nin bu sektöre giriş yapması da bu oyunların gelişimini gözler önüne seriyor. Ayrıca Ruud Gullit’in bir FIFA takımı kurması, Neymar’ın CS: GO tutkusu da esporun artık her geçen gün biraz daha ileri gideceğini gösteriyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top