Bets10'un Yeni Sitesi Milyar'da 8.000 TL Hoşgeldin Bonusu Sizi Bekliyor! Hemen Üye Ol!

Antalyaspor FIFA Pro Club Takımı Kurdu

Antalyaspor logoEspor sektörüne adım atan kulüplerden biri Antalyaspor oldu. Geçtiğimiz aylarda FIFA Pro Club takımı kurduğunu açıklayan Antalyaspor, Türkiye’de espor dünyasına kayıtsız kalmayan kulüpler kervanına katıldı.

Türkiye’de birkaç yıl önceye kadar espor oyunları profesyonel olarak oynanmıyordu. Halen birtakım sorunların mevcut olduğu sektörde, Türkiye’nin köklü kulüplerinin girişimleri sektöre duyulan ilgiyi biraz daha arttırdı. Son olarak Antalyaspor, FIFA Pro Club takımı kurduğunu açıkladı.

Antalyaspor’un resmi internet sitesinden yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Antalyaspor A.Ş. olarak, yeşil sahalardaki köklü tarihimizi ve nice başarılarımızı dijital platforma da taşımak adına, FIFA Pro Club’s takımımızı kurduğumuzu tüm taraftarlarımıza bildirmek isteriz. Queens Park Rangers, Panathinaikos, Port Vale, Oxford United, Sporting Lisbon, İstanbul Başakşehir Spor Kulübü gibi köklü takımların da bulunduğu, EA Sports FIFA oyununun 11’e 11 modu olan Pro Club’e özel turnuvada yarışacak olmanın heyecanını duyuyoruz.”

Türkiye’de Espor Alanında Hizmet Veren Kulüplerin Sayısı Artıyor

Geçtiğimiz aylarda Türk kulüplerinin espor takımı kurmaya başladığı görülüyordu. Beşiktaş ve Fenerbahçe ile başlayan bu furya, Galatasaray’ın mobil espor takımı ile devam etmişti. 2018 yılının başlarında Bursaspor, LoL ve CS: GO başta olmak üzere birçok alanda mücadele edecek bir espor takımı kurdu. Geçtiğimiz aylarda ise Medipol Başakşehir ve Antalyaspor FIFA Pro Club takımların espor dünyasına merhaba dediler. İlerleyen yıllarda sayının daha da artması bekleniyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top